HTML

Vonattal? Természetesen!

Én nagyon szeretek vonattal utazni, ami sok ember számára teljesen érthetetlen. Szeretném az olvasóknak megmutatni, hogy vonattal is érdemes útra kelni, akár külföldre is. Vannak saját utazás leírások, de be szeretnék mutatni olyan lehetőségeket is, melyek kevésbé ismertek. A hagyományos vonatok helyett igyekszem majd megírni az újdonságokat a nagysebességű vasúti közlekedés világából, de lesznek még elfeledett technikatörténeti érdekességek és múzeumok is. Megpróbálom bizonyítani, hogy a vonat sokszor akár a repülő vetélytársa is lehet árban, kényelemben, sőt eljutási időben is! Továbbá néha olvashattok a kedvenc játékomról, a JBSS Bahnról is egy-két rövidebb cikket. Rendszere frissítést nem ígérek, de azért néha nézzetek be hozzám! A bloghoz jó szórakozást kívánok minden Kedves Olvasónak! Balogh Zsolt

Utolsó kommentek

  • Pályamágus, a sínész: @Balogh Zsolt: Igazad van, valóban tévedtem, és nem is kicsit. Visszalapoztam, és valóban két bej... (2026.06.04. 17:54) A Guvano Beach elveszett vágányai
  • Balogh Zsolt: @Pályamágus, a sínész: Ebben most kicsit tévedsz! Lapozz vissza a blogon néhány bejegyzést és láth... (2026.06.03. 21:05) A Guvano Beach elveszett vágányai
  • Pályamágus, a sínész: @Balogh Zsolt: Amikor úti leírásokat olvasok, mindig rákeresek a térképen. Akkor is, ha olyan körn... (2026.06.03. 12:28) A Guvano Beach elveszett vágányai
  • Balogh Zsolt: @Pályamágus, a sínész: Neked biztosan tetszett volna élőben is, nagyon érdekes számomra, hogy az e... (2026.06.02. 22:18) A Guvano Beach elveszett vágányai
  • Pályamágus, a sínész: Nagyon jól sikerült beszámoló. Izgalmas is, látványos is. Egy hazai vonatkozású dolog jutott róla... (2026.06.02. 19:55) A Guvano Beach elveszett vágányai
  • Utolsó 20

Friss topikok

Címkék

1000 mm (1) 18+ (1) 900 mm (1) 9euroticket (2) afrika (9) agv (1) alagút (18) alex (1) állatok (3) állomás (29) alpok (1) alstom (4) amerika (2) amszterdam (1) amtrak (1) anglia (21) április elseje (6) argentína (1) arlbergbahn (4) arosa (1) árvíz (2) atomenergia (1) augsburg (4) ausztria (155) autó (4) autómúzeum (5) ave (23) avlo (1) ázsia (5) baden-württemberg (2) bajorország (60) balaton (1) baleset (4) barcelona (15) bari (2) barlang (3) bayernticket (27) bécs (12) bécsújhely (4) belgium (7) berchesgaden (2) berlin (9) bloginfo (4) bob (6) bologna (1) bombardier (2) bordeaux (1) botanikus kert (4) brazília (1) brenner hágó (5) budapest (6) busz (2) caf (1) chatgpt (1) Cinque Terre (4) commons (2) corniglia (1) covid (2) csalagút (1) csatorna-alagút (3) csehország (20) dánia (6) dél-amerika (1) dél-korea (3) desiro (1) deutsche bahn (25) egyiptom (4) éjszakai vonat (5) elon musk (3) érdekességek (81) észtország (1) etcs (2) euronight (3) európa (13) eurostar (2) filmek (6) finnország (1) fogaskerekű (5) franciaország (101) freilassing (1) füssen (4) füsti (1) gaudi (3) genova (8) görögország (2) gőzmozdony (14) gysev (1) hajó (8) hamburg (8) heide volm (2) híd (5) hollandia (7) horvátország (3) hs2 (1) hyperloop (2) ic (2) ice (24) iho.hu (1) index (188) index2 (337) india (7) innsbruck (5) interrail (20) interurban (1) izrael (1) japán (13) jbss bahn (16) jövő (2) kalifornia (5) kanada (1) kanton (1) kaposvár (1) karácsony (1) kastély (7) kecskemét (25) kenya (2) kína (58) kindertojás (2) kiskunhalas (1) kisvasút (19) kombinált szállítás (3) konténer (1) könyv (3) koralmbahn (4) kötélvasút (12) közel-kelet (1) kufstein (1) különleges vasút (6) las vegas (4) la spezia (3) lego (4) lengyelország (6) lettorszá (1) ligeti (6) lindau (2) Linz (1) linz (3) lisszabon (1) litvánia (1) london (4) los angeles (2) luxemburg (1) madrid (12) magánvasút (3) maglev (6) magyarország (47) mallorca (7) marokkó (4) marseille (1) mellékvonal (1) menetrend (4) mercedes (1) metró (14) mexikó (1) milánó (7) mittenwald (3) mittenwaldbahn (8) modellvasút (16) moldova (1) monaco (1) motorvonat (2) mozdony (4) münchen (80) múzeum (45) nagysebességű vasút (205) nápoly (5) németország (107) nightjet (3) nürnberg (11) nyomtáv (3) öbb (44) olaszország (98) oroszország (4) ouigo (3) palermo (2) párizs (22) peking (1) pendolino (2) plzeň (3) porsche (3) portugália (5) pozsony (1) prága (11) puchberg (7) railjet (21) rail baltica (1) regionalzug (15) reklám (1) rekordok (5) rendezőpályaudvar (5) repülés (11) rhb (3) róma (3) s-bahn (10) salzburg (7) segítség (1) semmering (5) siemens (5) sikló (1) sinkanszen (7) skoda (1) sncf (1) söll (2) sopron (1) spanyolország (87) spital am pyhrn (2) st. pölten (5) strassbourg (1) stuttgart (11) südtirol (2) svájc (28) svédország (5) szaud-arábia (3) szeged (2) szicília (7) szimulátor (1) szlovénia (10) szolnok (2) szurdok (1) s bahn (16) tajvan (1) talgo (8) tarragona (1) TEE (9) teherfuvarozás (7) terepasztal (15) texas (1) tgv (50) tibee (9) tibet (1) tirol (5) (1) törökország (6) train simulator (1) transport tycoon (2) trieszt (2) trolibusz (1) ukrajna (3) USA (33) usa (5) v43 (1) vasútállomás (9) vasútvonal (2) velence (7) vendégposzt (5) villamos (14) virágok (1) virtuális vasút (10) vízesés (1) vonatjegy (2) vorteilscard (2) webkamera (1) wendelstein (1) westbahn (8) Windischgarsten (4) wunderland (3) würzburg (1) zillertal (10) zürich (2) Címkefelhő

2026.06.01. 00:24 Balogh Zsolt

A Guvano Beach elveszett vágányai

Az olaszországi nyaralásom alatt, egy esti internetezés közben találtam rá a Guvano Beach nevű öböl leírására, amely vagy hajóval vagy gyalogosan közelíthető csak meg. Az ajánló szerint ez egy vadregényes és legendás eldugott strand a Cinque Terre Nemzeti Park szívében Corniglia és Vernazza között. Kristálytiszta vizéről és eldugott, sziklás környezetéről ismert.

11.jpgLent az öbölben, egy felhagyott vasúti alagút mellett. Itt a képek alapján egy kőfalnak kellene állnia lépcsővel, de annak nyoma sem volt, ugyanis néhány nappal korábban komoly földcsuszamlás történt itt!

Az odavezető gyalogút igen nehéz és veszélyes, mivel az öböl egy meredek hegyoldal lábánál található. A beszámolók szerint az ösvény igencsak technikás és fizikailag is megerőltető, de az apró öböl megéri a fáradságot, ráadásul némi vasúti érdekességet is kínál!

Eldöntöttem, hogy én is vállalkozom erre az útra, reménykedve abban, hogy megtalálom a kiépített gyalogútról leágazó titkos ösvényt. Ehhez először vonattal La Speziából Cornigliába, a kedvenc olasz állomásomra utaztam.

olaszország, cornigliaCorniglia állomás peronján a tengerparton

Corniglia állomást 1874. október 24-én avatták fel, a Sestri Levante–La Spezia-vasútvonal megnyitásával egy időben, míg az utasépület emelete 1931-ben készült el.

A vonal kétvágányúsításának és bővítésének keretében az állomást teljesen átépítették, így a váltók végpontjai közötti távolság 800 méterre, a mellékvágányok hasznos hossza pedig 567 méterre nőtt. Ekkor, hogy elkerüljék a hatalmas földmunkákat, a vasúti pálya szintjét 7 méterrel megemelték, és egyidejűleg elvégezték az érintett patakok szabályozási munkálatait is. Az építkezés után a régi pályán megszűnt a forgalom.

1962. január 15-én avatták fel a Monterosso és Corniglia közötti kétvágányú pályát, amely magában foglalta Vernazza megállót is.

Mindez azért érdekes, mert aluljárón át a régi állomási vágányok helye is megközelíthető, mely az elmúlt egy évben csinos sétálóúttá épült át!

olaszország, cornigliaRégen itt volt az állomás, ma sétány. Az új vasútállomás hét méterrel magasabbra került a tengertől

Ahhoz azonban, hogy az öbölhöz eljussunk, sajnos nem követhetjük a régi vágányok helyét, helyette fel kell kapaszkodnunk Cornigliába, 105 méteres magasságba!

olaszországCorniglia állomás Cornigliából fotózva, mintegy 105 méterre a tenger szintjétől és kb 92 méterrel magasabban az állomástól

olaszországEgy trenino szerelvény Cornigliába

Egy rövid séta után elindultam Varnezza irányába, még további métereket emelkedve felfelé. A térképvázlat szerint a leágazás kb félúton található, szinte a túraútvonal legmagasabb pontján.

 

olaszországValahogy a tengerhez kellene itt akkor most lejutni. Az éles szeműek láthatják a kép közepén az egykori vasútvonal alagútkapuját is

A túraútvonal többszáz méteres magasságban vezetett a tenger szintjétől, csodálatos kilátással a tengerpartra. Hamarosan meg is láttam az elhagyatott öbölt, sőt még az egykori Guvano-alagút alagútkapuját is megláttam a magasból. Most már csak az ösvényt kell megtalálnom, mert vakmerően csak keresztülvágva a bozóton az öböl helyett inkább a biztos halál várt volna rám.

A titkos ösvény mellett elsőre gyanútlanul elhaladtam, de néhány 100 méter után visszafordulva sikerült megtalálnom. Jókora bizonytalansággal, de azért elindultam rajta, néhány méter után eldobált kólás dobozokra bukkantam, így biztossá vált, hogy szoktak erre más emberek is járni rajtam kívül. Megkezdődött az ereszkedés  lefelé a sűrű őserdőn át a tenger felé. Hamarosan egy fa törzséhez kötözött régi kötélhez értem, melyet megfogva biztosabban ereszkedhettem lefelé. A kötelet újabb és újabb kötelek követték, így szerencsére nem volt veszélyes ez a különös felfedező út.

A következő fél órában valóságos Indiana Jonesnak éreztem magam, ahogy a túraútvonaltól légvonalban mintegy 100 méterre található öbölig legalább 200 métert ereszkedtem lefelé a hegyoldalon kötelekbe kapaszkodva, kiszáradt patakmederben gyalogolva, látszólag távol mindenféle civilizációtól..  

A lefelé menet izgalmai közepette még fényképezni is elfelejtettem, de azt a visszaúton bepótoltam.

A sűrű növényzet bár próbálta visszafoglalni a területet magának, hamarosan kiderült, hogy azért mégsem egy őserdő ez a terület. A korábban itt élő gazdálkodók itt is kialakítottak évszázadokkal korábban szőlőteraszokat, lépcsőket, falakat, ám ezek szépen lassan az enyészeté lettek.

olaszországAz egykori Genova-Pisa vasútvonal mementója, a Guvano-alagút

Egyszer csak elértem az egykori vasútvonal gazzal benőtt nyomvonalát. Itt végre sík területen lehetett tovább gyalogolni, bár a fáktól és cserjéktől csak néhány métert lehetett előre látni. De egyre hangosabbá vált a tenger és néha a leveleken át látszódott is a víz kékje.

És akkor, szinte a semmiből előbukkant a Guvano-alagút sötétfekete bejárata. Bár tudtam, hogy valahol itt kell lennie, az, hogy egyszer csak előttem termett az emberi civilizáció elhagyatott emléke, mégis meglepetésként ért, az egésznek posztapokaliptikus filmes hangulatot adva  Ez az alagút így magában, elhagyatottan, sínek nélkül olyan volt, mintha valami katasztrófa miatt mindenki elmenekült volna...

Ekkor azt gondoltam, sikerült a tervem és elértem a titkos Guvano-öbölt, már csak néhány méter választ el a tengertől, de ettől nem is tévedhettem volna nagyobbat! Az egykori vasútvonal földsávja szinte minden átmenet nélkül folytatódott a tengerrel, a hátralévő kb 3 méteres mélység egyszerűen áthidalhatatlannak tűnt.

olaszországA part közelében, már csak pár méter hiányzik a tengerig

Csalódottan fordultam vissza és inkább az alagutat vizsgáltam meg jobban. A leírások között találtam olyat is, mely azt állította, hogy az öböl az egykori Guvano-alagúton át is megközelíthető, legrosszabb esetben én is keresztülsétálok benne Varnezzáig.

olaszországAz elveszett vasútvonal alagútkapuja közelebbről

olaszországAz alagút belsejében. Régen itt végig lehetett sétálni egészen Varnezzáig, azonban utólag egy téglafallal lezárták ezt a titkos utat

Az alagutat azonban néhány méter után befalazták, bár volt rajta egy ember nagyságú rés, bátorságom már nem maradt, hogy megnézzem, mi van a falon túl...

Tettem még egy próbát, csak le lehet innen jutni valahogy a tengerig, olyan nincs, hogy itt adjam fel ezt a látványosságot! Próbálkozásom nem volt hiábavaló, egy újabb kötelet találtam, melyen tovább ereszkedhettem lefelé, egészen a tengerig! Elértem hát a Guvano-öbölt! 

olaszországLent a parton, szinte holdbéli a táj, a képeken nagyon nem így nézett ki

Az öbölben állva az alagútkapun kívül semmi nem utalt arra, hogy én emberlakta vidéken járok, ameddig csak a szem el látott nem voltak házak, utak, hidak, de még távvezetékek se... Egyedül csak a hajók látszódtak a tengeren: motorcsónakok, vitorlások, a távolban pedig a Genovába tartó konténerhajók körvonala. Ez tényleg egy igazi titkos hely Olaszországban, ahová rajtam kívül áprilisban senki sem merészkedik.

Néhány fotó után ideje volt továbbindulni, ki tudja, milyen nehéz lesz a visszaút? 

olaszországEgykori szőlőültetvényen keresztül. Néhány időtálló műanyag cső jelzi, hogy voltak itt próbálkozások, de a természet nyert

olaszországVisszakapaszkodva az alagút magasságába

olaszországNéha ilyen lépcsőkön is kellett haladni, de a legtöbb helyen még ilyen se volt...

A visszaúton sikerült jobban megfigyelni ezt a környéket, itt bizonyosodtam meg róla, hogy korábban a gazdálkodók komoly energiát fektettek ennek a szegletnek a megművelésébe, de mára már csak a kőfalak egy része maradt meg néhány lépcsővel.

olaszországItt már teljesen elpusztultak az egykori teraszok, én épp a kötélen kapaszkodtam, miközben a fotót készítettem

olaszországFelfelé haladva csak a köteleket kellett követni

olaszországVisszatérés a civilizációba, már látható a kiépített túraútvonal kerítése, ezt a leágazást kellett idefele jövet megtalálni

olaszországHihetetlen, de a tengerpartról küzdöttem ide fel magamat! A távolban látható település Corniglia

olaszországA túraútvonal Varnezza irányába

olaszországMegérkezés Varnezzába, a kép jobb oldalán láthatóak a teraszok, melyen a szőlőt termesztik

Visszatérve a kalandos túráról ismét megnéztem a képeket az öbölről az interneten, mert én mintha máshol jártam volna. A megoldás hamarosan meg lett: néhány héttel korábban már figyelmeztető táblákat helyeztek el, hogy földcsuszamlás várható, ezért nem látogatható az öböl. nos a földcsuszamlás valóban megtörtént, tanúsíthatom, olyannyira, hogy még a figyelmeztető táblákat is maga alá temette. Ezért nem találtam se lépcsőt, se kőfalat, mert a partfal többszáz méter hosszan egyszerűen a tengerbe omlott... Valószínűleg mások jobban tájékozottabbak voltak, ezért sem találkoztam senkivel a Guvano-öbölben.

A kép, mely alapján ellátogattam az öbölbe. Túl későn érkeztem...

olaszországVarnezzában a tengerparton. Egy ilyen kőfalnak kellett volna lennie a Guvano Beach oldalánál is, az alagút előtti vasúti töltésnél, azonban a földcsuszamlás miatt semmi nem maradt belőle

Érdekesség, hogy az öböl a nehéz megközelíthetősége miatt nyáron kedvelt célpontja a meztelenül fürdőzőknek is.

Ha tetszett a bejegyzés, kövesd a blogot a Facebookon is! 

5 komment

Címkék: index olaszország alagút Cinque Terre


A bejegyzés trackback címe:

https://vonattal-termeszetesen.blog.hu/api/trackback/id/tr1819110217

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Pályamágus, a sínész · vasutrol-barkinek.blog.hu 2026.06.02. 19:55:51

Nagyon jól sikerült beszámoló. Izgalmas is, látványos is.

Egy hazai vonatkozású dolog jutott róla eszembe. A Vác felé vezető vasútvonal Dömössel szembeni szakasza egy nagyon látványos, de omlásveszélyes sziklavonulat alatt vezet. Talán kevesen tudják, de ezeket a sziklákat rendszeresen ellenőrzik ipari alpinisták, akik a meglazult darabokat ellenőrzött közülmények között feszítik le a helyükről, hogy ezzel elkerülhető legyen egy nagymértékű és rendkívül veszélyes hegyomlás. A munkálatok idejére a vasúti közlekedést, és az alatta hűzódó közutat is lezárják, majd a legördült kövek eltakarítűása után újra használatba adják.

Balogh Zsolt · http://vonattal-termeszetesen.blog.hu/ 2026.06.02. 22:18:02

@Pályamágus, a sínész: Neked biztosan tetszett volna élőben is, nagyon érdekes számomra, hogy az egész vasútvonalat az évek alatt áthelyezték és a régi nyomvonalat visszahódítja a természet. Ezzel a sziklaomlással ráadásul igencsak látványosan sikerült. Ha előre tudom, hogy ez történt, el sem indulok. Csak végig csodálkoztam, hogy oké, azt írják nehéz terep, na de ennyire?

Pályamágus, a sínész · vasutrol-barkinek.blog.hu 2026.06.03. 12:28:13

@Balogh Zsolt: Amikor úti leírásokat olvasok, mindig rákeresek a térképen. Akkor is, ha olyan környékről szól, ahol már jártam (ez nem ilyen), mert sok minden változhatott is, meg idővel hajlamos az ember másra emlékezni, mint ami valójában van.

Most is így történt. A műholdas felvételeken még jól látszanak az eredeti állapotok. Egészen más, mit a fényképeken látható, de ez van. A természet végzi a dolgát, és nem mindig előnyükre változnak a dolgok, de talán ez csak a mi szemszögünkből van így. A természetnek talán épp így tetszik.

Közben az vetődött fel bennem, hogy az emberek sem feltétlenül igénylik már sem a szépet, sem az egészségeset. Az az épített kőfal ugyan látványos volt, de semmiképp sem nevezném szépnek. Az is elgondolkodtató, hogy ha már gazdaságilag nem is volt a vasútvonal fenntartható, egy kiépített gyalogos-, vagy kerékpáros útvonalnak biztosan jól lehetett volna hasznosítani. Gyönyörű táj, fantasztikus kilátás, és egy vasútvonal legcifrább lejtviszonyai sem meredekebbek egy kerékpárral könnyedén bejárható útvonalnak, szóval talán az igényekben sem lettünk fejlettebbek. Kiépíteni még mondhatnánk sokba kerülne, na de a készet fenntartani, szerintem nem lenne nagy kihívás. Láthatóan arra sincs kellő igény. A keveseknek meg marad a kötél, amíg az is el nem rothad, és valaki le nem zuhan a sziklákról.

Balogh Zsolt · http://vonattal-termeszetesen.blog.hu/ 2026.06.03. 21:05:30

@Pályamágus, a sínész: Ebben most kicsit tévedsz! Lapozz vissza a blogon néhány bejegyzést és láthatod, hogy a vasútvonal folytatása bizony kiépített kerékpárút, ráadásul kiváló minőségben.

Azok a kötelek sem 100 éve vannak ott, azt az öblöt bizony látogatják rajtam kívül is, sőt még kötelekkel jelölik és segítik is az arra tévedő kalandorokat.

Pályamágus, a sínész · vasutrol-barkinek.blog.hu 2026.06.04. 17:54:36

@Balogh Zsolt: Igazad van, valóban tévedtem, és nem is kicsit.

Visszalapoztam, és valóban két bejegyzéssel ezelőtt írtál róla, de úgy el voltam havazva, hogy csak belenéztem, és gondoltam majd elolvasom később, ha lesz majd időm. Ahogy ilyenkor lenni szokott, mire lett időm, elfelejtettem.
Nálad a pont, és pótlom a posztot.
süti beállítások módosítása